02644212686

شنبه تا چهارشنبه: 10am - 16pm

روبروی بانک ملی مرکزی- خیابان محمدی- ساختمان شایان

  • slide 1
  • slide 2
  • slide 3
  • slide 4

سفید کردن دندان ها با مواد اکسید کننده

درمانی است برای برطرف کردن تیرگی ها و رنگدانه هایی که براثراستفاده از چای، قهوه، توت فرنگی و حتی گوجه فرنگی ایجاد می شود. حتی بعضی از بد رنگی های ژنتیکی را برطرف می کند. افزایش سن و عادت های غذا خوردن و همچنین سیگار کشیدن، خوردن نوشابه های رنگی و ادویه ها هم می تواند باعث تغییر رنگ دندان شوند.صد ها نفر در معرض تغییر رنگ دندان هستند که در درجه های مختلف ایجاد می شود. حتی کسانی که مرتب مسواک زده، از نخ دندان استفاده می کنند، دچار جرم و زردی دندان می شوند. سفید کردن دندان ها به روش های حرفه ای، یک روش فوق العاده برای پاک کردن یا نابود کردن لکه ها روی دندان میباشد.

بلیچینگ دندان ، حاوی سفید کننده یا پراکسید هیدروژن یا پراکسید کربامید، برای سفید کردن دندان میباشد.این ماده همانند وایتکس بوده و جرم و زردی دندان را از بین می برد و نوعی روش شیمیایی محسوب می شود. مولکول های این ماده ،به مینای دندان نفوذ کرده و باعث سفیدی دندان میشود.این شیوه درمان در کمتر از یک ساعت به طور کلی انجام می گردد و فرد به نتیجه مطلوبی خواهد رسید.

یکی از مزیت های موثر در روش بلیچینگ دندان دوام آن است. نتایج استفاده از روش بلیچینگ دندان ، بسیار چشمگیر تر از دیگر روش های سفید کنندگی دندان ها میباشد و می تواند لبخندی زیبا را برای فرد به ارمغان آورد.یک لبخند زیبا با دندان هایی سفید می‌تواند شادی و حتی موفقیت را برای فرد به ارمغان آورد بنابراین همه ما به دنبال سفید کردن دندان خود هستیم.سفید کردن برای همه افراد و در هر سنی لازم و ضروری است ولی بهترین سن برای این امر بالای هجده سال توصیه میشود زیرا در سنین کمتر عاج دندان و مینای دندان به طور کامل بالغ نشده و با داشتن فضاهای باز، حساسیت بیشتری دارد.مثل افرادی که دندان های جلویی خود را پرکرده اند و دندان همرنگ و یا دندان های فوق العاده حساسی دارند.افرادی که دندان پرکرده دارند پس از سفید کردن دندان ها ،رنگ دندان ها سفیدتر به نظر میرسد و همچنین رنگ مواد پرکرده قبلی تغییر نمیکنند در این حالت باید رنگ موادی که برای پرکردن دندان استفاده شده نیز تعویض شود. از نظر سنی افرادی که دندان های حساس دارند، قبل از سفید کردن باید از ژل های ضد حساسیت قبل و بعد از سفید کردن دندان استفاده کنند. با وجود این باز هم ممکن است یک هفته تا ده روز دندان هایشان تیر بکشد و اذیت شوند. ولی برای دیگر افراد، راحت است.

آدرس مطب

البرز- هشتگرد- روبروی بانک ملی مرکزی
خیابان آزاده محمدی- ساختمان شایان
طبقه سوم

ساعات نوبت دهی

شنبه تا چهارشنبه: صبح ها : 10 الی 12
عصرها : 14 الی 20
پنجشنبه ها: تعطیل

شبکه های اجتماعی