02644212686

شنبه تا چهارشنبه: 10am - 16pm

روبروی بانک ملی مرکزی- خیابان محمدی- ساختمان شایان

  • slide 1
  • slide 2
  • slide 3
  • slide 4

دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی اقداماتی که در جهت بهبود ظاهری دندان ها، لثه ها انجام می شود را شامل میگردد.

دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی آمیزه‌ای از هنر و علم است که باعث ایجاد زیبایی ظاهری و سلامت دندان‌ها می‌شود. مثلا در پرکردگی های سرامیکی رنگ دندان ظاهر بهتری دارند و حتی در مقایسه با پرکردگی های فلزی، نیازمند تراشیدن مقدار کمتری از مینای دندان می باشند.پرهیز از هر اقدام غیر قابل بازگشتی روی دندان ها را دوستار دندان میگویند که برخی از دندانپزشکان زیبایی به آن تمایل دارند این اقدام شامل سفید کردن دندان، برخی ارتودنسی های کوتاه مدت و رزین کامپوزیت می باشد.امروزه پر طرفدارترین درمان در دندانپزشکی ترمیم و زیبایی ، سفید کردن یا بلیچینگ دندان است.سلامتی و زیبایی دندان ها را میتوان تنها به بخش وسیع و بزرگی از تخصص های رشته دندانپزشکی نسبت داد که در تصحیح ناهنجاری زیبایی دندان های از جمله بدرنگی‌ها، منظم کردن دندانها، بستن فاصله بین دندان ها، صاف کردن دندانهای کج رویش یافته و … را در بر می‌گیرد.در درمان‌ دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی به دلایلی چون نامرتب بودن دندان‌ها، وجود فاصله میان دندان‌ها، کرم خوردگی و یا از بین رفتن تاج و یا تمامی دندان‌ها که ممکن است بوجود آید تشخیص نوع درمان بر عهده دندانپزشک معالج است.

دندان‌ها از مهم‌ترین اجزای صورت بحساب می آیند که نقش بسیار مهمی در زیبایی چهره و همچنین لبخند فرد دارند. لبخند زیبا هم از لحاظ فردی و هم اجتماعی بر گیرایی فرد تأثیر می‌گذارد. مرتب بودن دندان‌ها نیز از طریق انجام تکنیک‌هایی نظیر اصلاح طرح لبخند که موجبات بهتر شدن ظاهر دندان و ایجاد زیبایی در لبخند را فراهم می آورد.

در دندانپزشکی تکنیک‌های بسیاری وجود دارد که به فرد در داشتن دندان‌های زیبا و لبخندی جذاب کمک می نماید. اگر یکی از دندان‌ها از دست برود، تأثیرات منفی زیادی بر ظاهر فرد و از دست رفتن جذابیت‌های وی بوجود خواهد آورد.

آدرس مطب

البرز- هشتگرد- روبروی بانک ملی مرکزی
خیابان آزاده محمدی- ساختمان شایان
طبقه سوم

ساعات نوبت دهی

شنبه تا چهارشنبه: صبح ها : 10 الی 12
عصرها : 14 الی 20
پنجشنبه ها: تعطیل

شبکه های اجتماعی