02644212686

شنبه تا چهارشنبه: 10am - 16pm

روبروی بانک ملی مرکزی- خیابان محمدی- ساختمان شایان

سیستم نوبت دهی

بیصبرانه منتظریم تا از لبخند شما مراقبت کنیم

clock

نوبت دهی مطب

شنبه تا چهارشنبه: صبح ها 10 الی 12
عصرها : 14 الی 20

 

دکترعلی بیگلری فرد

عضو سازمان رسمی نظام پزشکی کشور

عضو انجمن دندانپزشکان ایران


 
کرمانشاه

دکترنورعلی بیگلری فرد

عضو سازمان رسمی نظام پزشکی کشور

عضو انجمن دندانپزشکان ایران

دکتر علی بیگلری فرد

جراح ، دندانپزشک

نفر اول علوم پایه پزشکی ایران در سال 1383 و دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی همدان و دکترای حرفه ای دندانپزشکی از اکراین میباشند.

دکتر علی بیگلری فرد متخصص عصب کشی ، پروتز و زیبایی و جراح دهان و دندان فعالیت خود را از زمان فارغ التحصیلی تا کنون در مراکز درمانی مختلف همچون جوانرود ، درمانگاه قائم کرمانشاه ، مطب دکتر نورعلی بیگلری فرد پدر ایشان در کرمانشاه شروع کرده و سپس در درمانگاه های سپاه ، درمانگاه حصارک کرج ، درمانگاه وصال در میدان نبوت کرج ، درمانگاه بهراد در باغستان کرج،درمانگاه فرهنگیان در هشتگرد،درمانگاه سیدجمال الدین در نظرآباد،درمانگاه کوهسار در البرز و مطب ایشان در هشتگرد مشغول به فعالیت میباشد. و در حال حاضر طرف قرارداد با بیمه ارتش و بیمه پاسارگاد و بیمه نوین در هشتگرد را نیز دارا میباشند.

ایشان با 10 سال سابقه فعالیت مفید در زمینه عصب کشی کلیه دندان ها با روتاری ، ترمیم دندان با ماده سیاه و سفید ، سفیدکردن دندان ، پروتز ثابت (روکش )، جرمگیری ، جراحی دهان و دندان های نهفته، برای بیمارانی که مشکلات عفونی ریشه یا لثه دارند. بهترین نوع مراقبت های دندانی که شما شایسته آن هستید را ارائه مینمایند.

گواهی پایان دوره

با ما همراه باشید

جدیدترین روش ها در درمان های جامع دهان و فک در مکانی بسیار زیبا و آرام با جدیدترین متدها و بدون درد

 

محيطی بسيار آرام به همراه تکنيک های جديد جهت آسايش و آرامش خاطر شما مراجعه کنندگان عزیز

 

در کنار شما و برای شما عزیزان امکاناتی فراهم کرده ایم تا آنچه را در توان داریم ، اعم از تجربه و علم را بکار گرفته و لبخند رضایت را به شما هدیه کنیم.

 

خدمات درمانی

 

بلیچینگ

سفید کردن دندان ها با مواد اکسید کننده

 

روکش دندان

پروتز دندان ثابت

 

ایمپلنت

ایمپلنت کاشت دندان

 
 

ارتودنسی

درمانی برای ردیف و مرتب کردن دندان‌ها

 

پیشگیری از پوسیدگی

راهکارهای پیشگیری از پوسیدگی دندان

 

ترمیم و زیبایی

بهبود ظاهر و حفظ سلامت دندان

گالری

  • slide 1
  • slide 2
  • slide 3
  • slide 4
Demo Post

روش استانداردی که آن را توصیه میکنیم روش چرخشی و آسان و موثر در مسواک زدن است. در این روش دهان باید کاملا باز باشد و مسواک با زاویه ۴۵ درجه نسبت به دندان قرار گیرد . نحوه قرارگیری مسواک به نحوی است که ۱ تا ۲ میلی متر ابتدایی لثه را نیز در بر میگیرد.سپس با حرکت مچ دست ، مسواک را از دندان های بالا به پایین حرکت دهید و حاشیه لثه و دندان را تمیز کنید. این حرکت را هر بار ۷ الی ۸ مرتبه تکرار نمایید و پس از آن مسواک را جلوتر قرار داده و دوباره همین روال را انجام دهید.

حرکت از بالا به پایین را برای قسمت داخلی دندان های بالا یعنی قسمتی که سمت زبان قرار میگیردرا نیز انجام دهید.برای دندان های پایین دقیقا برعکس این حرکات و در جهت پایین به بالا انجام میشود. یعنی سطحی از دندان ها که سمت لب و گونه قرار دارد و هم سطحی که طرف زبان قرار دارد.در آخر نوبت به مسواک نمودن سطح جونده دندانها میشود. این قسمت بخشی از دندان های بالا و پایین است که در هنگام جویدن بر روی هم قرار میگیرند.این قسمت ها با حرکات افقی به سمت جلو و عقب مسواک زده میشوند. حرکات افقی مسواک در سایز قسمت های دندان ها ممنوع میباشد.

در جهت اینکه تمام دندان ها به بهترین نحو با مسواک شسته و تمیز شوند از یک سمت شروع و به سمت دیگر حرکت نمایید.مثلا ابتدا از دندان های عقب سمت راست شروع و به سمت دندانهای سمت چپ بروید.

آدرس مطب

البرز- هشتگرد- روبروی بانک ملی مرکزی
خیابان آزاده محمدی- ساختمان شایان
طبقه سوم

ساعات نوبت دهی

شنبه تا چهارشنبه: صبح ها : 10 الی 12
عصرها : 14 الی 20
پنجشنبه ها: تعطیل

شبکه های اجتماعی