02644212686

شنبه تا چهارشنبه: 10am - 16pm

روبروی بانک ملی مرکزی- خیابان محمدی- ساختمان شایان

سیستم نوبت دهی

بیصبرانه منتظریم تا از لبخند شما مراقبت کنیم

clock

نوبت دهی مطب

شنبه تا چهارشنبه: صبح ها 10 الی 12
عصرها : 14 الی 20

 

دکترعلی بیگلری فرد

عضو سازمان رسمی نظام پزشکی کشور

عضو انجمن دندانپزشکان ایران


 
کرمانشاه

دکترنورعلی بیگلری فرد

عضو سازمان رسمی نظام پزشکی کشور

عضو انجمن دندانپزشکان ایران

دکتر علی بیگلری فرد

جراح ، دندانپزشک

نفر اول علوم پایه پزشکی ایران در سال 1383 و دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی همدان و دکترای حرفه ای دندانپزشکی از اکراین میباشند.

دکتر علی بیگلری فرد متخصص عصب کشی ، پروتز و زیبایی و جراح دهان و دندان فعالیت خود را از زمان فارغ التحصیلی تا کنون در مراکز درمانی مختلف همچون جوانرود ، درمانگاه قائم کرمانشاه ، مطب دکتر نورعلی بیگلری فرد پدر ایشان در کرمانشاه شروع کرده و سپس در درمانگاه های سپاه ، درمانگاه حصارک کرج ، درمانگاه وصال در میدان نبوت کرج ، درمانگاه بهراد در باغستان کرج،درمانگاه فرهنگیان در هشتگرد،درمانگاه سیدجمال الدین در نظرآباد،درمانگاه کوهسار در البرز و مطب ایشان در هشتگرد مشغول به فعالیت میباشد. و در حال حاضر طرف قرارداد با بیمه ارتش و بیمه پاسارگاد و بیمه نوین در هشتگرد را نیز دارا میباشند.

ایشان با 10 سال سابقه فعالیت مفید در زمینه عصب کشی کلیه دندان ها با روتاری ، ترمیم دندان با ماده سیاه و سفید ، سفیدکردن دندان ، پروتز ثابت (روکش )، جرمگیری ، جراحی دهان و دندان های نهفته، برای بیمارانی که مشکلات عفونی ریشه یا لثه دارند. بهترین نوع مراقبت های دندانی که شما شایسته آن هستید را ارائه مینمایند.

گواهی پایان دوره

با ما همراه باشید

جدیدترین روش ها در درمان های جامع دهان و فک در مکانی بسیار زیبا و آرام با جدیدترین متدها و بدون درد

 

محيطی بسيار آرام به همراه تکنيک های جديد جهت آسايش و آرامش خاطر شما مراجعه کنندگان عزیز

 

در کنار شما و برای شما عزیزان امکاناتی فراهم کرده ایم تا آنچه را در توان داریم ، اعم از تجربه و علم را بکار گرفته و لبخند رضایت را به شما هدیه کنیم.

 

خدمات درمانی

 

بلیچینگ

سفید کردن دندان ها با مواد اکسید کننده

 

روکش دندان

پروتز دندان ثابت

 

ایمپلنت

ایمپلنت کاشت دندان

 
 

ارتودنسی

درمانی برای ردیف و مرتب کردن دندان‌ها

 

پیشگیری از پوسیدگی

راهکارهای پیشگیری از پوسیدگی دندان

 

ترمیم و زیبایی

بهبود ظاهر و حفظ سلامت دندان

گالری

  • slide 1
  • slide 2
  • slide 3
  • slide 4
Demo Post

در واقع دندان های زیبا و سالم لبخندی زیبا به فرد اعطا می کنند. برای اینکه بتوانید یک لبخند زیبا داشته باشید باید در دوره های منظم به دندانپزشک مراجعه نمایید و همچنین از رعایت نکات بهداشتی مربوط به دهان و دندان نیزغافل نشوید.اما در هر حال با توجه به مراقبت دندان ها باز هم این امکان وجود دارد که دندان هایتان خراب شوند یا نیاز به معاینه داشته باشند. از همین رو وظیفه دندانپزشک است که لبخندی زیبا را به شما هدیه نماید.

امروزه با توجه به پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی در زمینه دندانپزشکی سبب گردیده که علم جدیدی با عنوان طراحی لبخند به علوم دندانپزشکی اضافه شود. مبحثی که به طور گسترده در حال پیشرفت میباشد.اصلاح طرح لبخند یا طراحی لبخند جزو درمان دندانپزشکی محسوب می شود و باید در نظر داشته باشید که حدود ۶۰ درصد از زیبایی و جذابیت هر فرد به صورت و دندان او مربوط می شود. دندانپزشک ساختار دندان، لثه و فک را مورد بررسی قرار میدهد تا میزان مشکلات دهان و دندان فرد مشخص شود تا روش درمانی مناسب برای وی تعیین کنند. زمانی که لثه به بیماری های از قبیل عفونت، خونریزی های شدید و … مبتلا باشد، در این صورت درمان لثه، قبل از ترمیم دندانها ضرورت بسیاری دارد.اما دقت به این نکته ضروری است، برای اینکه پزشک بتواند لبخندی زیبا را به فرد هدیه کند باید به مسائل مهمتری نیز توجه کند. در واقع اینگونه عنوان می شود که عوامل بسیاری در طراحی لبخند زیبا دخیل هستند.

مورد اول ، طراحی لبخند با فرم و نسبت طول و عرض دندان‌هاست همچنین طراحی لبخند با هماهنگی خطوط لثه یی ، هر لبخند زیبایی برای جذابیت بیشتر نیاز دارد که خطوط لثه یی آن قرینه و هماهنگ با یکدیگر باشند. طراحی لبخند با برطرف کردن پوسیدگی های دندان، برای داشتن لبخندی زیبا قبل از هر چیزی آنها را درمان و یا ترمیم نمایید در غیر اینصورت پوسیدگی تمام دندان ها را فرا میگیرد و دندانپزشک با توجه به اینکه کدام یک از دندان های شما دچار پوسیدگی گردیده با استفاده از مواد پرکننده کامپوزیت و آمالگام به درمان می پردازد.در طراحی لبخند با سفید کردن دندان، پس از ارتودنسی و مرتب سازی دندان ها ممکن است زرد یا کدر شوند به همین دلیل دندانپزشک باید با استفاده از روش های مناسب به سفید کردن دندان ها بپردازد .روکش کردن دندان ها یکی دیگر از عوامل طراحی لبخند در دندان هاست.اما ممکن است برخی از دندان ها به دلایل مختلف از جمله مصرف داروها و یا به طور ژنتیکی، سیاه رنگ و کدر شوند اما نیازی نیست نگران باشید زیرا با پیشرفت علم و تکنولوژی تقریبا برای هر مشکلی درمانی وجود دارد.از این رو برای درمان دندان های تیره رنگ نیز می توانید با استفاده از روکش های سرامیکی دوباره سفیدی دندان ها را به آنها بازگردانید. این روکش ها با استفاده از چسب هایی مخصوص بر روی دندان قرار می گیرند که زیبایی خاصی را به دندان ها می بخشند.

آدرس مطب

البرز- هشتگرد- روبروی بانک ملی مرکزی
خیابان آزاده محمدی- ساختمان شایان
طبقه سوم

ساعات نوبت دهی

شنبه تا چهارشنبه: صبح ها : 10 الی 12
عصرها : 14 الی 20
پنجشنبه ها: تعطیل

شبکه های اجتماعی