02644212686

شنبه تا چهارشنبه: 10am - 16pm

روبروی بانک ملی مرکزی- خیابان محمدی- ساختمان شایان

سیستم نوبت دهی

بیصبرانه منتظریم تا از لبخند شما مراقبت کنیم

clock

نوبت دهی مطب

شنبه تا چهارشنبه: صبح ها 10 الی 12
عصرها : 14 الی 20

 

دکترعلی بیگلری فرد

عضو سازمان رسمی نظام پزشکی کشور

عضو انجمن دندانپزشکان ایران


 
کرمانشاه

دکترنورعلی بیگلری فرد

عضو سازمان رسمی نظام پزشکی کشور

عضو انجمن دندانپزشکان ایران

دکتر علی بیگلری فرد

جراح ، دندانپزشک

نفر اول علوم پایه پزشکی ایران در سال 1383 و دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی همدان و دکترای حرفه ای دندانپزشکی از اکراین میباشند.

دکتر علی بیگلری فرد متخصص عصب کشی ، پروتز و زیبایی و جراح دهان و دندان فعالیت خود را از زمان فارغ التحصیلی تا کنون در مراکز درمانی مختلف همچون جوانرود ، درمانگاه قائم کرمانشاه ، مطب دکتر نورعلی بیگلری فرد پدر ایشان در کرمانشاه شروع کرده و سپس در درمانگاه های سپاه ، درمانگاه حصارک کرج ، درمانگاه وصال در میدان نبوت کرج ، درمانگاه بهراد در باغستان کرج،درمانگاه فرهنگیان در هشتگرد،درمانگاه سیدجمال الدین در نظرآباد،درمانگاه کوهسار در البرز و مطب ایشان در هشتگرد مشغول به فعالیت میباشد. و در حال حاضر طرف قرارداد با بیمه ارتش و بیمه پاسارگاد و بیمه نوین در هشتگرد را نیز دارا میباشند.

ایشان با 10 سال سابقه فعالیت مفید در زمینه عصب کشی کلیه دندان ها با روتاری ، ترمیم دندان با ماده سیاه و سفید ، سفیدکردن دندان ، پروتز ثابت (روکش )، جرمگیری ، جراحی دهان و دندان های نهفته، برای بیمارانی که مشکلات عفونی ریشه یا لثه دارند. بهترین نوع مراقبت های دندانی که شما شایسته آن هستید را ارائه مینمایند.

گواهی پایان دوره

با ما همراه باشید

جدیدترین روش ها در درمان های جامع دهان و فک در مکانی بسیار زیبا و آرام با جدیدترین متدها و بدون درد

 

محيطی بسيار آرام به همراه تکنيک های جديد جهت آسايش و آرامش خاطر شما مراجعه کنندگان عزیز

 

در کنار شما و برای شما عزیزان امکاناتی فراهم کرده ایم تا آنچه را در توان داریم ، اعم از تجربه و علم را بکار گرفته و لبخند رضایت را به شما هدیه کنیم.

 

خدمات درمانی

 

بلیچینگ

سفید کردن دندان ها با مواد اکسید کننده

 

روکش دندان

پروتز دندان ثابت

 

ایمپلنت

ایمپلنت کاشت دندان

 
 

ارتودنسی

درمانی برای ردیف و مرتب کردن دندان‌ها

 

پیشگیری از پوسیدگی

راهکارهای پیشگیری از پوسیدگی دندان

 

ترمیم و زیبایی

بهبود ظاهر و حفظ سلامت دندان

گالری

  • slide 1
  • slide 2
  • slide 3
  • slide 4
Demo Post

اگر می‌خواهید از دندان‌های خود در برابر خطر پوسیدگی محافظت کنید، توصیه های مرتبط با رعایت بهداشت و سلامت دهان و دندان را جدی بگیرید و فراورده‌های بهداشتی استاندارد را مصرف کرده و روش صحیح مسواک زدن و نخ دندان کشیدن را بیاموزید.باکتری‌های موجود در دهان باعث بروز بیماری‌های لثه ، پوسیدگی دندان، ناراحتی‌های ویروسی و دیگر عفونت‌های شایع دهانی می‌شوند،بر همین اساس با رعایت بهداشت سلامت دهان و دندان می توان از بسیاری از این عفونت ها پیشگیری نمود. باکتری‌های موجود در دهان که موجب تورم و التهاب لثه یا پیوره شدن آن می‌شود اگر درمان نشود موجب بروز انواع بیماری ها از جمله قلبی،گرفتگی سرخرگ‌ها و حتی سکته مغزی شود.

مسواک اساساً ابزار مهمی برای بهداشت دهان محسوب میشود اما مسواک زدن به تنهایی برای پاکیزگی دندان ها کافی نیست چراکه فقط 59% از پلاک ها را پاک می کند،اما باید بدانیم که مسواک زدن فقط اولین مرحله از بهداشت دهان و سلامت دندان هاست.استفاده از نخ دندان نیز لثه ها را سالم نگه می دارد بویژه پاک سازی بین دندان و زیر خط لثه که پلاک دندان در آنجا جمع می شود،در واقع مسواک زدن و استفاده از نخ دندان حدود 70% از پلاک را از بین می برد.همچنین برای انجام مراقبت های مطلوب از لثه ها باید با دندانپزشک خود در جهت استفاده از محصولات بهداشتی و استاندارد مثل خمیردندان ها و دهان شویه ها مشورت گرفت.

یکی از بزرگ‌ترین دستاوردها در زمینه بهداشت دهان، استفاده از فلوراید است. فلوراید لایه مینای دندان را محکم‌تر و مقاوم‌تر کرده و آن را در برابر پوسیدگی ها محافظت می‌کند.با توجه به اینکه بسیاری از خمیر دندان‌ها و دهان‌شویه ها حاوی فلوراید هستند باید مصرف آنرا متعادل نگهدارید تا باعث بروز فلوروز نشود.

آدرس مطب

البرز- هشتگرد- روبروی بانک ملی مرکزی
خیابان آزاده محمدی- ساختمان شایان
طبقه سوم

ساعات نوبت دهی

شنبه تا چهارشنبه: صبح ها : 10 الی 12
عصرها : 14 الی 20
پنجشنبه ها: تعطیل

شبکه های اجتماعی